BSNODS yenileniyor! » Kapat
BSNODS v2.0 | Veritabanı ve İletişim Platformu


  Sektör... Basın... Biz...

Kullanıcı Adı
Şifre

Demo Hesabı 
Gazeteci Girişi 


Türkiye’nin ilk ve tek online basın veritabanı ve servis platformu BSNODS, en doğru veritabanı ve en işlevsel teknolojik altyapıyı iletişim ve halkla ilişkiler ajanslarının hizmetine sunuyor !

BSNODS İÇİN NE DEDİLER?

Tüm Referanslar

Eczacıbaşı Guide İletişimi seçti
2001 yılından bu yana farklı sektörlerdeki kurumların iş ve iletişim hedeflerine yönelik iletişim danışmanlığı hizmeti veren Guide İletişim, müşteri portföyüne Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım gruplarından Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım’ın son projesi Ormanada’yı ekledi.

23.07.2014
Forever New'in Yeni İletişim Ajansı Ajanda PR
Dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla modaya yön veren Avustralyalı giyim markası Forever New, önümüzdeki süreçte tüm iletişim çalışmalarını Ajanda PR ile yürütecek.

15.07.2014
Nurten Erk Tosuner Communication Partner’da
Communication Partner, medya ilişkileri departmanını Nurten Erk Tosuner ile güçlendirdi. Ekonomi medyasında 30 yıllık deneyime sahip Nurten Erk Tosuner, Communication Partner ailesine Medya İlişkileri Direktörü olarak katıldı.

14.07.2014
Kırşehir Makissos iletişim çalışmalarını ANKA PR ile yürütecek…
50 bin metrekare alana kurulan Türkiye’nin en büyük SPA merkezine ve en verimli kiline sahip Kırşehir Makissos Thermal Hotel & SPA tüm iletişim çalışmalarını ANKA PR ile yürütecek…

09.07.2014
Dünyada 60'tan fazla ülkede satış yapan güzellik şirketi Oriflame Ajanda Pr ile anlaştı
Dünyada 60’ı aşkın ülkede doğrudan satış yapan güzellik şirketi Oriflame’in tüm iletişim çalışmalarını önümüzdeki süreçte Ajanda PR yürütecek. Jonas af Jochnick ve Robert af Jochnick kardeşler tarafından 1967 yılında İsveç'te kurulan Oriflame, 3 milyondan fazla bağımsız güzellik danışmanının desteğiyle yılda 1.5 milyar Euro değerinde cilt bakımı ve kozmetik ürünü satıyor.

24.06.2014
Optick.com.tr İletişim Çalışmalarını OMG! Medya İle Yürütecek
Güneş gözlüğü severleri internetten deneyerek gözlük alabilecekleri Sanal Ayna uygulamasıyla tanıştıran, günden güne bünyesine kattığı yeni markalar ve ürünlerle eşi bulunmaz bir online alışveriş deneyimi sunan Optick.com.tr tüm iletişim çalışmalarını OMG! Medya ile yürütecek.

23.06.2014
TRT 1’İN RAMAZAN DİZİSİ ‘HAYAT YOKUŞU’NUN İLETİŞİM ÇALIŞMALARINI AVANTGARDE İLETİŞİM YÜRÜTECEK


17.06.2014
Beypazarı Maden Suyu tüm iletişim çalışmalarını ANKA PR ile yürütecek
1957 yılında %100 Türk sermayesi ile kurulan, saatte 300 bin şişe dolum kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük firmalarından Beypazarı Maden Suyu tüm iletişim çalışmalarını ANKA PR ile yürütecek

10.06.2014
JAPON KOZMETİK DEVİ SHISEIDO’NUN TÜRKİYE’DEKİ İLETİŞİM PARTNERİ MED PARTNERS OLDU
Med Partners Reklam ve Halkla İlişkiler, Japonya’nın köklü kozmetik markalarından Shiseido’nun halkla ilişkiler çalışmalarındaki çözüm ortağı oldu.

06.06.2014
ENDEMOL TÜRKİYE İLETİŞİM AJANSINI SEÇTİ
Dünya genelinde, 31 ülkede 80’den fazla şirket ve yıllık 1.4 milyar Euro’luk ciro ile ABD, Avrupa ve Asya’da TV sektöründe ilk üç içinde yer alan, TV eğlence sektöründe ise dünya lideri olan Endemol’ün, önümüzdeki süreçte tüm iletişim çalışmalarını Ajanda PR yürütecek.

27.05.2014
Astel Grup, PR Ajansını seçti
1992 yılından bu yana profesyonel görüntü sistemlerini/çözümlerini Türk Pazarına taşıyan, en güvenilir ve yenilikçi markalar ile sektörü yönlendiren Astel Grup, iletişim faaliyetlerini Mediaetik Halkla İlişkiler danışmanlığında yürütecek.

26.05.2014
Lidyana.com, Berabera Pr'ı tercih etti
Ocak 2012 yılında kurulan; moda ve tasarım alanında Türkiye’nin fark yaratan online alışveriş sitesi Lidyana.com, medya ilişkileri ve marka iletişim danışmanlığı kapsamındaki tüm halkla ilişkiler çalışmaları için Berabera Pr ile anlaştı.

16.05.2014
Hürriyet Dünyası'na Yeni Editör
Necdet Çalışkan Hürriyet Dünyası'nda Dijital Medya Editörü olarak çalışmaya başladı.

Kaynak: BSNODS
02.06.2014
UniBusiness’ın Yeni Editörü PR Sektöründen
Zarakol İletişim Danışmanlığı'nda Medya Direktörü olarak görev yapan Arife Gamlı Doğanoğlu 10 Şubat 2014 itibariyle söktörün önde gelen aylık ulaşım ve iş dünyası dergisi UniBusiness’te göreve başladı. Uzun yıllar gazetecilik yapan Arife Gamlı Doğanoğlu 12 yıl Dünya Gazetesi’nde borsa/finans muhabiri olarak çalıştı. 2010 yılı başında Dünya Gazetesi’nden ayrılarak, Zarakol İletişim Danışmanlığı’nda Medya Direktörü olarak görev yapan, Doğanoğlu, Zarakol'da geçirdiği başarılı dört yılın ardından UniBusiness Dergisi'nde göreve başladı.

Kaynak: BSNODS
12.02.2014
Bloomberg HT TV'nin Yeni Yayın Koordinatörü Belli Oldu.
Kanalın yeniden yapılanması doğrultusunda yayın koordinatörü Cüneyt Başaran oldu.

Kaynak: BSNODS
25.04.2013
Aktüel Anadolu, 13 Mart’ta Aktüel Dergisi ile birlikte Gazete Bayilerinde
Turkuvaz Medya Dergi Grubu bünyesindeki Aktüel Dergisi’nin yeni eki “Aktüel Anadolu” Aktüel Dergisi ile birlikte 13 Mart’ta bayilerde olacak. Aktüel Anadolu Eki ilk sayısının büyük bölümünde, 2023 vizyonu çerçevesinde Türkiye’nin kalkınmasındaki lokomotif sektörlerden biri olan ‘’Tarım ve Hayvancılık ‘’ yer alacak. Anadolunun yükselen yıldızlarını tanıtacak bu özel yayında, sanayiden ticarete, eğitimden kültür ve sanata, Anadolunun sosyal yaşam ve değerlerine yer verilecek. Aktüel Dergisi ile birlikte 16 Bin adet basılıp tüm Türkiye’de dağıtılacak olan ek, Ayrıca katılımın en yoğun olduğu ‘’ KONYA TARIM VE HAYCANCILIK ‘’ fuarında da ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtılacak.

Kaynak: BSNODS
04.02.2013
Haber Revizyon Dergisi Ocak Sayısı Çıktı
Türkiye’nin bağımsız ve tarafsız haber dergisi Haber Revizyon’da bu ay; Röportaj – Ercüment YÜCELER: ”LIONS olarak görevimiz, insanlığa hizmet etmek.” Rafael SADİ: “İsrail’de Seçim 2013″ Sunay AKIN: “Avrupa’ya En Yakın Mezarımız” Röportaj - İstanbul Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nazır ŞENTÜRK Röportaj – Cem Vakfı Firüzköy Şubesi Başkanı: “Devleti Yönetenler Vebalde Geziyorlar.” Sefa ZENGİN; Sanatıma dokunma! M. Metin YILGÖR: “AB’nin Açılmayan Kapısı” T.İ.M. Çağın Zorunluluğu İNOVASYON… Dr. Haydar DÜMEN: “Vaginismus Nedir?” Prof. Dr. Arif Verimli: “Panik Atak” Daha fazlası Haber Revizyon Ocak sayısında.

09.01.2013
Ece Temelkuran ve Aydın Engin Uzuncorap.com'da
Ece Temelkuran herkesi şaşırtarak bir ebeveyn-çocuk sitesinde yazmaya başladı: Uzuncorap.com Kendisini, bugün yahut daha önceki bir tarihte çocuk olmuş herkese kapısı açık bir ilim irfan ve paylaşım yuvası olarak nitelendiren Uzuncorap.com yazar kadrosunu güçlendiriyor. Ece Temelkuran ilk yazısı "Bir küçücük aslancık... Daha nereye kadar!" yarın Uzuncorap.com sayfalarında. Ayrıca, Aydın Engin de pek yakında Uzuncorap.com'da yazmaya başlıyor.

12.12.2012
Haber Revizyon Dergisi Aralık Sayısı Çıktı!
Haber Revizyon Ulusal Haber Ajansı bünyesinde Türkçe ve İngilizce olarak yayımlanan Haber Revizyon dergisinin 3. Sayısı, tüm Türkiye’de satış noktalarındaki yerini aldı. Rafael Sadi, Sunay Akın, Cahit Ülkü, Prof. Dr. Arif Verimli, Dr. Haydar Dümen gibi isimlerin, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin ve Sefa Zengin’in de yazılarıyla yer aldığı Haber Revizyon'un bu ayki sayısına Dünya Grubu satış noktalarından, D&R, Remzi, Nezih, Pandora, Mephisto, İnkılap gibi önemli kitabevlerinden ulaşılabilir. Bilgi ve Abonelik için: haber@haberrevizyon.com

03.12.2012
Kanal 24 programlar servisinde yapımcı olarak görev alan Doğuş Can Çiçek görevinden ayrıldı. Yerine henüz biri atanmadı.


23.11.2012
CNN Türk’te haftaiçi ve haftasonu Güne Merhaba Programı’nın sunuculuğunu yapan Özge Uzun, kanaldan ayrıldı.


23.11.2012
Dunyaekonomi.com Yayında
Deneyimli gazeteci Tarkan Temur yönetiminde yayına başlayan dunyaekonomi.com, alışılagelmiş ekonomi haberciliğinin ötesinde bir yayın anlayışıyla internet haberciliği alanında yerini aldı. Dunyaekonomi.com ekonomi, borsa, hisse senetleri, yerli ve yabancı piyasaların yanısıra siyasetten spora gündemi takip etme imkanı sunuyor. www.dunyaekonomi.com

Kaynak: BSNODS
07.11.2012
Bilgiodası, ‘AMEC International Summit’ sponsoru oldu
BSNODS Medya İlişkileri Yönetim Platformu ile Türkiye PR endüstrisinde bir dönüşümü başlatan Bilgiodası, yurtdışı genişleme politikası çerçevesinde her ülkede iş ortaklığı modeli ile büyüme kararı aldı. Bu büyüme stratejisi gereği hedef pazarlardaki medya takip firmalarını potansiyel iş ortağı olarak belirleyen firma, medya ölçümleme ve değerleme firmalarının çatı organizasyonu AMEC’in yılda bir kez düzenlediği ‘AMEC International Summit on Measurement’ konferansına sponsor oldu.
22.05.2014
 
2014 / 23 Nisan - Gazeteler ek ve infoları listesi sisteme eklendi. Liste, gönderim için Konusuna Göre listelerden seçilebiliyor.

03.04.2014
 
Magazin, Yeme - İçme ve Moda Listesi'nin kategorisi değiştirildi. Bu listeler gönderim aşamasında Yaşam Listeleri kategorisinden seçilebilecek.

02.10.2013
 

"2013 Anneler Günü Gazeteler Ek ve Dosyaları" listesi sisteme eklenmiştir. Gönderim aşamasında “Konusuna Göre” kategorisinin altından listeyi seçebilirsiniz.
29.04.2013
 
"2013 Anneler Günü Dergiler Ek ve İnfoları", "2013 23 Nisan Gazeteler Ek ve İnfoları" ve "Evlilik Ekleri" listesi sisteme eklenmiştir. Gönderim aşamasında “Konusuna Göre” kategorisinin altından listeleri seçebilirsiniz.

02.04.2013
 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dergi ek ve dosyaları listesi sisteme eklenmiştir. Listeyi “Tüm listeler” sekmesinde “Konusuna Göre” kategorisinden seçebilirsiniz.

07.02.2013
 
2013 Sevgililer Günü Dergi Ek ve Dosyaları listesi konusuna göre kategorisine eklendi.

Kaynak: BSNODS
10.01.2013
 
2013 Yılbaşı Gazeteler Ek ve Dosyaları
2013 Yılbaşı Gazeteler ek ve dosyaları sisteme eklenmiştir. Seçiminizi konusuna göre listelerden yapabilirsiniz. Bilgi alındıkça liste güncellenecektir.
28.11.2012
 
2012 Cebit Fuarı Ek ve İnfoları
2012 Cebit Fuarı Ek ve İnfoları sisteme eklenmiştir. Seçiminizi konusuna göre listelerden yapabilirsiniz. Bilgi alındıkça liste güncellenecektir.
26.11.2012
 
2013 Yılbaşı Dergiler Ek ve Dosyaları
2013 Yılbaşı Dergiler ek ve dosyaları sisteme eklenmiştir. Seçiminizi konusuna göre listelerden yapabilirsiniz. Bilgi alındıkça liste güncellenecektir.
07.11.2012
 
Copyright © 2008-2012 bsnods.com All Rights Reserved <- aws