BSNODS yenileniyor! » Kapat
BSNODS v2.0 | Veritabanı ve İletişim Platformu


  Sektör... Basın... Biz...

Kullanıcı Adı
Şifre

Demo Hesabı 
Gazeteci Girişi 


Türkiye’nin ilk ve tek online basın veritabanı ve servis platformu BSNODS, en doğru veritabanı ve en işlevsel teknolojik altyapıyı iletişim ve halkla ilişkiler ajanslarının hizmetine sunuyor !

BSNODS İÇİN NE DEDİLER?Tüm Referanslar

DHL Freight’ın Türkiye’deki iletişim çalışmalarını Grayling yürütecek
Dünya lideri lojistik firması DHL’in Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Kuzey Afrika ve Ortadoğu’da kara ve raylı sistem taşımacılık faaliyetlerini yürüten DHL Freight, Türkiye’deki kurumsal iletişim çalışmaları için dünyanın en büyük strateji ve iletişim danışmanlığı ajanslarından Grayling’i tercih etti.

07.04.2015
Başaran Grup Guide İletişim'i Seçti
2001 yılından bu yana farklı sektörlerdeki kurumların iş ve iletişim hedeflerine yönelik iletişim danışmanlığı hizmeti veren Guide İletişim, müşteri portföyüne; turizm, inşaat, havacılık, yatçılık, finans ve gıda gibi birçok alanda faaliyet gösteren Başaran Grup’u ekledi.

01.04.2015
Grup 7 müşteri portföyüne Nestlé Waters ve markalarını ekledi
Grup 7, Nestle Waters’ın açtığı konkuru kazanarak Nestlé Waters’ın stratejik iletişim danışmanlığı ajansı oldu. Grup 7, Nestle Waters’la birlikte Erikli, Nestlé Pure Life ve Nestea, markalarının da iletişimini yürütecek. Grup 7, Nestlé Waters’a kurumsal iletişimin yanı sıra markaların pazarlama, sosyal sorumluluk ve sponsorluk iletişimi için hizmet verecek.

18.03.2015
Kahve Diyarı’nın İletişim Ajansları Inspi(Red)/M&C Saatchi ve ON İletişim Oldu
Türkiye’nin dört bir yanında bulunan mağazalarında, her damak zevkine uygun zengin menüsüyle misafirlerine hizmet veren Kahve Diyarı, iletişim ajanslarını seçti. Kahve Diyarı’nın kreatif ajansı Inspi(Red)/M&C Saatchi, PR ajansı ise ON İletişim oldu.

18.03.2015
Tozlu.com'un PR Çalışmalarını Avantgarde Communication Management Yürütecek
Türkiye’nin en hızlı büyüyen internet yatırımı Tozlu.com, stratejik iletişim danışmanlığı ve operasyonel PR hizmetleri için Avantgarde Communication Management’ı seçti., bugün yılda 4 milyon ürün gönderimi ile e-ticaret alanında kısa sürede başarıya ulaşan tozlu.com, online giyim sektöründe ilk 3 sırada yer alıyor.

09.03.2015
BAREM, İletişim Ajansını Seçti
Türkiye’nin üçüncü pazar araştırma şirketi olarak 1982 yılında kurulan BAREM, iletişim çalışmaları için FM Data İletişimi tercih etti.

06.03.2015
Köşebaşı’nın halkla ilişkiler ajansı Contactplus oldu
3 kıtada, 7 ülkede, toplam 30 restoranıyla hizmet veren Köşebaşı’nın iletişim danışmanı Contactplus İletişim Hizmetleri oldu. Contactplus, Köşebaşı’na medya iletişimi, kurum içi iletişim, etkinlik ve proje yönetimi gibi konular başta olmak üzere, geniş kapsamlı bir anlayışla hizmet verecek. Contactplus hayata geçireceği projelerle, 1995 yılından bu yana Adana ve Tarsus yöresi et yemeklerinin geleneksel lezzetlerini modern bir sunumla günümüze taşıyan Köşebaşı’nın hızlı büyümesine ve başarılı çalışmalarına katkıda bulunmayı amaçlıyor. Contactplus İletişim Hizmetleri, bilişim, turizm, hazır giyim, gıda, sağlık gibi farklı sektörlerden, 50’yi aşkın müşterisinin 70’in üzerinde markasına halkla ilişkiler alanında hizmet sunuyor. Contactplus, müşterilerine medya iletişimi, kurum içi iletişim, etkinlik ve proje yönetimi, sosyal sorumluluk projeleri geliştirilmesi gibi alanlarda bütünsel bir yaklaşımla hizmet veriyor.

Kaynak: BSNODS
02.03.2015
SCHRÉDER İLETİŞİM AJANSINI SEÇTİ!
Dünya geneline yayılmış 40'tan fazla şirketi bünyesinde barındıran Schréder, iletişim ajansı olarak ‘U’PR’ı seçti. Müşterilerine; aydınlatma, akıllı kontrol sistemleri, şehir mobilyaları, finansman, güvenlik ve daha pek çok alanda tasarımdan, satış sonrası hizmetlerine kadar eksiksiz çözümler sunan Schréder, iletişim faaliyetlerini ‘U’PR’la yürütecek. 2013 yılı başında “It’s all about you” mottosuyla yola çıkan ‘U’PR, iş ortaklarına, kurumsal iletişim, lider iletişimi, medya ilişkileri, kriz iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk iletişimi, etkinlik yönetimi, konu ve gündem yönetimi, içerik yönetimi, dijital iletişim ve sponsorluk yönetimi alanlarında hizmet veriyor.

Kaynak: BSNODS
25.02.2015
PR Fabrik Yeni Müşterileriyle El Sıkıştı
Yeni nesil iletişim ajansı PR Fabrik İletişim Danışmanlığı üç yeni markayı portföyüne dahil etti. Levent’teki projesi Levent Life ile ön plana çıkan inşaat şirketi SVOT Yapı, danışmanlık dış kaynak kullanımı, teknoloji ve eğitim hizmetleri sunan CottGroup ve 2014’te kapılarını Mall Of İstanbul’da açan Aldar İstanbul Restaurant, PR Fabrik ile el sıkıştı.

18.02.2015
Bursa Kebap Evi'nin İletişim Ajansı Ajanda PR Oldu
2003 yılından bu yana Bursa’nın en gerçek lezzetlerini tüketicileri ile buluşturan Bursa Kebap Evi’nin tüm iletişim çalışmalarını önümüzdeki süreçte Ajanda PR yürütecek. Türkiye genelinde 18 ilde 50 şubesi ile hizmet veren Bursa Kebap Evi, geçtiğimiz Ocak ayında Almanya’nın Saarbrücken kentinde açtığı ilk yurtdışı hizmet noktası ile İskender’in en gerçek halini damaklara sunuyor.

17.02.2015
Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Ajanda PR ile anlaştı
Ajanda PR, müşterileri arasına dünyanın en prestijli otellerinden biri olan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’i kattı. İstanbul Anadolu Yakası’nın gözdesi olan popüler otelin tüm iletişim çalışmalarını bundan böyle Ajanda PR yürütecek.

09.02.2015
PepsiCo, F5 İletişim’i Seçti
İletişim Yönetimi, 66 milyar ABD dolarını aşan net geliri ve her biri 1 milyar dolardan fazla yıllık perakende satış hacmi üreten 22 markadan oluşan ürün portföyüyle, gıda ve içecek sektöründe global bir lider olan PepsiCo’nun Türkiye’deki iletişim ajansı oldu.

06.02.2015
Hürriyet Dünyası'na Yeni Editör
Necdet Çalışkan Hürriyet Dünyası'nda Dijital Medya Editörü olarak çalışmaya başladı.

Kaynak: BSNODS
02.06.2014
UniBusiness’ın Yeni Editörü PR Sektöründen
Zarakol İletişim Danışmanlığı'nda Medya Direktörü olarak görev yapan Arife Gamlı Doğanoğlu 10 Şubat 2014 itibariyle söktörün önde gelen aylık ulaşım ve iş dünyası dergisi UniBusiness’te göreve başladı. Uzun yıllar gazetecilik yapan Arife Gamlı Doğanoğlu 12 yıl Dünya Gazetesi’nde borsa/finans muhabiri olarak çalıştı. 2010 yılı başında Dünya Gazetesi’nden ayrılarak, Zarakol İletişim Danışmanlığı’nda Medya Direktörü olarak görev yapan, Doğanoğlu, Zarakol'da geçirdiği başarılı dört yılın ardından UniBusiness Dergisi'nde göreve başladı.

Kaynak: BSNODS
12.02.2014
Bloomberg HT TV'nin Yeni Yayın Koordinatörü Belli Oldu.
Kanalın yeniden yapılanması doğrultusunda yayın koordinatörü Cüneyt Başaran oldu.

Kaynak: BSNODS
25.04.2013
Aktüel Anadolu, 13 Mart’ta Aktüel Dergisi ile birlikte Gazete Bayilerinde
Turkuvaz Medya Dergi Grubu bünyesindeki Aktüel Dergisi’nin yeni eki “Aktüel Anadolu” Aktüel Dergisi ile birlikte 13 Mart’ta bayilerde olacak. Aktüel Anadolu Eki ilk sayısının büyük bölümünde, 2023 vizyonu çerçevesinde Türkiye’nin kalkınmasındaki lokomotif sektörlerden biri olan ‘’Tarım ve Hayvancılık ‘’ yer alacak. Anadolunun yükselen yıldızlarını tanıtacak bu özel yayında, sanayiden ticarete, eğitimden kültür ve sanata, Anadolunun sosyal yaşam ve değerlerine yer verilecek. Aktüel Dergisi ile birlikte 16 Bin adet basılıp tüm Türkiye’de dağıtılacak olan ek, Ayrıca katılımın en yoğun olduğu ‘’ KONYA TARIM VE HAYCANCILIK ‘’ fuarında da ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtılacak.

Kaynak: BSNODS
04.02.2013
Haber Revizyon Dergisi Ocak Sayısı Çıktı
Türkiye’nin bağımsız ve tarafsız haber dergisi Haber Revizyon’da bu ay; Röportaj – Ercüment YÜCELER: ”LIONS olarak görevimiz, insanlığa hizmet etmek.” Rafael SADİ: “İsrail’de Seçim 2013″ Sunay AKIN: “Avrupa’ya En Yakın Mezarımız” Röportaj - İstanbul Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nazır ŞENTÜRK Röportaj – Cem Vakfı Firüzköy Şubesi Başkanı: “Devleti Yönetenler Vebalde Geziyorlar.” Sefa ZENGİN; Sanatıma dokunma! M. Metin YILGÖR: “AB’nin Açılmayan Kapısı” T.İ.M. Çağın Zorunluluğu İNOVASYON… Dr. Haydar DÜMEN: “Vaginismus Nedir?” Prof. Dr. Arif Verimli: “Panik Atak” Daha fazlası Haber Revizyon Ocak sayısında.

09.01.2013
Ece Temelkuran ve Aydın Engin Uzuncorap.com'da
Ece Temelkuran herkesi şaşırtarak bir ebeveyn-çocuk sitesinde yazmaya başladı: Uzuncorap.com Kendisini, bugün yahut daha önceki bir tarihte çocuk olmuş herkese kapısı açık bir ilim irfan ve paylaşım yuvası olarak nitelendiren Uzuncorap.com yazar kadrosunu güçlendiriyor. Ece Temelkuran ilk yazısı "Bir küçücük aslancık... Daha nereye kadar!" yarın Uzuncorap.com sayfalarında. Ayrıca, Aydın Engin de pek yakında Uzuncorap.com'da yazmaya başlıyor.

12.12.2012
Haber Revizyon Dergisi Aralık Sayısı Çıktı!
Haber Revizyon Ulusal Haber Ajansı bünyesinde Türkçe ve İngilizce olarak yayımlanan Haber Revizyon dergisinin 3. Sayısı, tüm Türkiye’de satış noktalarındaki yerini aldı. Rafael Sadi, Sunay Akın, Cahit Ülkü, Prof. Dr. Arif Verimli, Dr. Haydar Dümen gibi isimlerin, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin ve Sefa Zengin’in de yazılarıyla yer aldığı Haber Revizyon'un bu ayki sayısına Dünya Grubu satış noktalarından, D&R, Remzi, Nezih, Pandora, Mephisto, İnkılap gibi önemli kitabevlerinden ulaşılabilir. Bilgi ve Abonelik için: haber@haberrevizyon.com

03.12.2012
Kanal 24 programlar servisinde yapımcı olarak görev alan Doğuş Can Çiçek görevinden ayrıldı. Yerine henüz biri atanmadı.


23.11.2012
CNN Türk’te haftaiçi ve haftasonu Güne Merhaba Programı’nın sunuculuğunu yapan Özge Uzun, kanaldan ayrıldı.


23.11.2012
Dunyaekonomi.com Yayında
Deneyimli gazeteci Tarkan Temur yönetiminde yayına başlayan dunyaekonomi.com, alışılagelmiş ekonomi haberciliğinin ötesinde bir yayın anlayışıyla internet haberciliği alanında yerini aldı. Dunyaekonomi.com ekonomi, borsa, hisse senetleri, yerli ve yabancı piyasaların yanısıra siyasetten spora gündemi takip etme imkanı sunuyor. www.dunyaekonomi.com

Kaynak: BSNODS
07.11.2012
Bilgiodası, ‘AMEC International Summit’ sponsoru oldu
BSNODS Medya İlişkileri Yönetim Platformu ile Türkiye PR endüstrisinde bir dönüşümü başlatan Bilgiodası, yurtdışı genişleme politikası çerçevesinde her ülkede iş ortaklığı modeli ile büyüme kararı aldı. Bu büyüme stratejisi gereği hedef pazarlardaki medya takip firmalarını potansiyel iş ortağı olarak belirleyen firma, medya ölçümleme ve değerleme firmalarının çatı organizasyonu AMEC’in yılda bir kez düzenlediği ‘AMEC International Summit on Measurement’ konferansına sponsor oldu.
22.05.2014
 
2014 / 23 Nisan - Gazeteler ek ve infoları listesi sisteme eklendi. Liste, gönderim için Konusuna Göre listelerden seçilebiliyor.

03.04.2014
 
Magazin, Yeme - İçme ve Moda Listesi'nin kategorisi değiştirildi. Bu listeler gönderim aşamasında Yaşam Listeleri kategorisinden seçilebilecek.

02.10.2013
 

"2013 Anneler Günü Gazeteler Ek ve Dosyaları" listesi sisteme eklenmiştir. Gönderim aşamasında “Konusuna Göre” kategorisinin altından listeyi seçebilirsiniz.
29.04.2013
 
"2013 Anneler Günü Dergiler Ek ve İnfoları", "2013 23 Nisan Gazeteler Ek ve İnfoları" ve "Evlilik Ekleri" listesi sisteme eklenmiştir. Gönderim aşamasında “Konusuna Göre” kategorisinin altından listeleri seçebilirsiniz.

02.04.2013
 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dergi ek ve dosyaları listesi sisteme eklenmiştir. Listeyi “Tüm listeler” sekmesinde “Konusuna Göre” kategorisinden seçebilirsiniz.

07.02.2013
 
2013 Sevgililer Günü Dergi Ek ve Dosyaları listesi konusuna göre kategorisine eklendi.

Kaynak: BSNODS
10.01.2013
 
2013 Yılbaşı Gazeteler Ek ve Dosyaları
2013 Yılbaşı Gazeteler ek ve dosyaları sisteme eklenmiştir. Seçiminizi konusuna göre listelerden yapabilirsiniz. Bilgi alındıkça liste güncellenecektir.
28.11.2012
 
2012 Cebit Fuarı Ek ve İnfoları
2012 Cebit Fuarı Ek ve İnfoları sisteme eklenmiştir. Seçiminizi konusuna göre listelerden yapabilirsiniz. Bilgi alındıkça liste güncellenecektir.
26.11.2012
 
2013 Yılbaşı Dergiler Ek ve Dosyaları
2013 Yılbaşı Dergiler ek ve dosyaları sisteme eklenmiştir. Seçiminizi konusuna göre listelerden yapabilirsiniz. Bilgi alındıkça liste güncellenecektir.
07.11.2012
 
Copyright © 2008-2012 bsnods.com All Rights Reserved <- aws