BSNODS yenileniyor! » Kapat
BSNODS v2.0 | Veritabanı ve İletişim Platformu


  Sektör... Basın... Biz...

Kullanıcı Adı
Şifre

Demo Hesabı 
Gazeteci Girişi 


Türkiye’nin ilk ve tek online basın veritabanı ve servis platformu BSNODS, en doğru veritabanı ve en işlevsel teknolojik altyapıyı iletişim ve halkla ilişkiler ajanslarının hizmetine sunuyor !

BSNODS İÇİN NE DEDİLER?Tüm Referanslar

BİEN, GUIDE İLETİŞİMİ SEÇTİ
2001 yılından bu yana farklı sektörlerdeki kurumların iş ve iletişim hedeflerine yönelik iletişim danışmanlığı hizmeti veren Guide İletişim, müşteri portföyüne Dünyaca ödüllü tasarımları ile Türkiye’de birçok ilki gerçekleştiren Bien Seramik’i ekledi. Yapı sektörünün farklı alanlarında birçok referans ve deneyime sahip Guide İletişim, Dünya seramik pazarının öne çıkan markası Bien’in stratejik iletişim danışmanlığı yürütecek.

Kaynak: BSNODS
28.11.2014
Felis’te Medya ve PR bölümlerinde ödüller sahiplerini buldu!
9. MediaCat Felis Ödülleri’nde Medya ve Halkla İlişkiler bölümlerinde yarışan 2014’ün en yaratıcı projeleri ödüllendirildi. Felis Ödülleri’nde Medya ve Halkla İlişkiler kategorisinde yarışan projeler ödüllendirildi. 4 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen törene sektörün ve cemiyetin önde gelen isimleri katıldı. Medya bölümü büyük ödülü “Bu Coca Cola Senin İçin” kampanyasıyla Carat ve Doğuş 360’a verilirken, Yılın Medya Ajansı Mindshare, Yılın Reklamvereni ise Vodafone oldu. 5 Kasım 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek ikinci ödül töreni gecesinde reklam ve dijital bölümlerindeki projelerin ödülleri dağıtılacak.

05.11.2014
Mert Birdoğan, AVANTGARDE İletişim Danışmanlığı’nın Genel Müdürü Oldu
İletişim sektörünün deneyimli ismi Mert Birdoğan, 2004 yılında faaliyete geçen Avantgarde İletişim Danışmanlığı’nın Genel Müdürlüğüne getirildi İletişim Danışmanlığı ve Pazarlama İletişimi sektöründe yaklaşık 15 yıllık deneyimi bulunan Birdoğan, bugüne kadar ağır sanayi, ICT, FMCG, finans ve bankacılık, havaalanı işletmeciliği, yerel yönetimler gibi birçok sektörden dünya ve Türkiye’nin önde gelen markalarına hizmet verdi. Mert Birdoğan 2001 yılından bu yana sırası ile Allmedia Inc.’de Medya Planlama ve Satınalma Uzmanılığı, Tribeca İletişim Danışmanlık’ta Müşteri İlişkileri Direktörlüğü, C2A IMC Agency(Call to Action)’da Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcılığı, ABL Group’da Stratejik iletişim ve pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

22.10.2014
ON İLETİŞİM, SETBİR’İN İLETİŞİM AJANSI OLDU
ON İletişim’in genişleyen müşteri portföyüne Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği Derneği de (SETBİR) eklendi. Türkiye’de süt ve et sektörünün ve bu sektörlere bağlı olan sanayinin gelişmesi için çalışmalar yapan SETBİR, iletişim danışmanlığı hizmetini ON İletişim’den alacak.

Kaynak: BSNODS
10.10.2014
Artı İletişim Yönetimi’nin Kadrosu Büyüyor
Uzun yıllar Artı’da Kahve Dünyası, Etihad, Deichmann gibi pek çok ulusal ve uluslararası markanın iletişim süreçlerini yürüten Selin Keleşer, üç yıllık aradan sonra Pozitif ve alt markaları ile ilgilenmek üzere tekrar Artı’ya katıldı. Üç yıl içerisinde Sony, Nivea gibi markalara dijital projeler geliştiren Selin Keleşer şimdi Pozitif, Pozitif Live, Babylon markaları ile ilgilenecek.

Kaynak: BSNODS
25.09.2014
HavvakızılırmakPr kadrosunu genişletiyor.
Bersay, Amazon PR, Tria İletişim gibi sektörde önemli bir yere sahip ajanslarda uzun süre çalışan Berkin Karan, 5 Eylül 2014 itibariyle sektörün önde gelen ajanslarından Havvakızılırmak Pr'da medya yönetmeni olarak göreve başladı.

Kaynak: BSNODS
25.09.2014
LO SALT Türkiye'nin ileşim çalışmalarını PRET-A-PR yönetecek
Dünyanın önde gelen potasyum üreticilerinden Klinge Foods Ltd. tarafından üretilen ve sodyum oranı azaltılmış içeriği sayesinde, sağlıklı bir yaşam için dengeli beslenmeye yardımcı olan İngiliz tuz markası Lo Salt’ın Türkiye’deki iletişim danışmanlığını Pret-a-PR üstlendi.

08.09.2014
YENİLİKLERİN ÖNCÜSÜ LIFE MEDIA FUARCILIK AVANTGARDE İLETİŞİM’İ TERCİH ETTİ
1995 yılından beri küresel ticaretin markası olan Life Media Fuarcılık, tüm fuar organizasyonlarının medya ve iletişim çalışmaları için Avantgarde İletişim Danışmanlığı’nı seçti. Uluslararası fuarlar düzenleyen Life Medya Fuarcılık, yurt içinde ve yurt dışında bir çok başarılı fuarlara imza atıyor. Dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Uluslararası Züccaciye ve Ev Eşyaları Fuarı Züchex, Ideal Home, Jakarta gibi bir çok global fuarı organize eden Life Media Fuarcılık kıtaları buluşturma noktasında, başarının anahtarını elinde tutuyor.

Kaynak: BSNODS
22.08.2014
Tudem, 30. yılında yeni iletişim ajansı olarak Caretta’yı seçti
30 yıldır okul öncesinden yetişkin edebiyatına öyküden romana, tiyatrodan şiire, çizgi romandan eğitim yayıncılığına kadar uzanan geniş bir yelpazede nitelikli eserler veren Tudem, tüm iletişim çalışmalarını yürütmek üzere Caretta İletişim ve Danışmanlık ile anlaştı

Kaynak: BSNODS
18.08.2014
CACHAREL’İN İLETİŞİM ÇALIŞMALARINI HANGİ AJANS YÜRÜTECEK?
Erkek modasının ikonik Fransız markası Cacharel, iletişim çalışmalarını Mayatölye ile sürdürecek. Gezgin ve özgür ruhlu erkeklerin markası Cacharel’in stratejik iletişim danışmanlığı Mayatölye tarafından yürütülecek. Mayatölye, Cacharel’in iletişim faaliyetlerinin danışmanlığını, planlamasını ve uygulamasını üstlenecek

Kaynak: BSNODS
18.08.2014
İstanbullines Avantgarde İletişim ile çalışmaya başladı
2006 yılından beri NEGMAR Grup bünyesinde başta tır ve kamyon taşımacılığı olmak üzere Marmara Denizi’nde kombine taşımacılık modeliyle hizmet veren İSTANBULLINES, 2013 yılından bu yana daEskihisar-Yalova arasında feribotlarla binek araç ve yolcu taşımacılığında hizmet veriyor.Marmara Denizi’ndeki araç ve yolcu taşımacılığına yeni bir soluk kazandıran İSTANBULLINES,medya ilişkileri ve iletişim faaliyetleri için Avantgarde İletişim’e güvendi.

Kaynak: BSNODS
12.08.2014
GittiGidiyor, Rekta İletişim Danışmanlığı ile çalışmaya başladı.
eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com, Gollin Harris’in Türkiye ofisi Rekta İletişim Danışmanlığı ile çalışmaya başladı. Rekta, GittiGidiyor’un medya ilişkileri ve marka iletişim danışmanlığı kapsamındaki tüm halkla ilişkiler çalışmalarını yönetecek. Sektörde uzun yıllardır yerli ve yabancı bir çok markaya pr hizmeti veren Rekta İletişim Danışmanlığı bünyesinde ayrıca Signal, ExxonMobil, Richmond Nua, Dow Türkiye, Pinkberry, Le Pain Quotidien, Shake Shack, Altra Optik, F&F, Vertu gibi markalar bulunuyor.

Kaynak: BSNODS
11.08.2014
Hürriyet Dünyası'na Yeni Editör
Necdet Çalışkan Hürriyet Dünyası'nda Dijital Medya Editörü olarak çalışmaya başladı.

Kaynak: BSNODS
02.06.2014
UniBusiness’ın Yeni Editörü PR Sektöründen
Zarakol İletişim Danışmanlığı'nda Medya Direktörü olarak görev yapan Arife Gamlı Doğanoğlu 10 Şubat 2014 itibariyle söktörün önde gelen aylık ulaşım ve iş dünyası dergisi UniBusiness’te göreve başladı. Uzun yıllar gazetecilik yapan Arife Gamlı Doğanoğlu 12 yıl Dünya Gazetesi’nde borsa/finans muhabiri olarak çalıştı. 2010 yılı başında Dünya Gazetesi’nden ayrılarak, Zarakol İletişim Danışmanlığı’nda Medya Direktörü olarak görev yapan, Doğanoğlu, Zarakol'da geçirdiği başarılı dört yılın ardından UniBusiness Dergisi'nde göreve başladı.

Kaynak: BSNODS
12.02.2014
Bloomberg HT TV'nin Yeni Yayın Koordinatörü Belli Oldu.
Kanalın yeniden yapılanması doğrultusunda yayın koordinatörü Cüneyt Başaran oldu.

Kaynak: BSNODS
25.04.2013
Aktüel Anadolu, 13 Mart’ta Aktüel Dergisi ile birlikte Gazete Bayilerinde
Turkuvaz Medya Dergi Grubu bünyesindeki Aktüel Dergisi’nin yeni eki “Aktüel Anadolu” Aktüel Dergisi ile birlikte 13 Mart’ta bayilerde olacak. Aktüel Anadolu Eki ilk sayısının büyük bölümünde, 2023 vizyonu çerçevesinde Türkiye’nin kalkınmasındaki lokomotif sektörlerden biri olan ‘’Tarım ve Hayvancılık ‘’ yer alacak. Anadolunun yükselen yıldızlarını tanıtacak bu özel yayında, sanayiden ticarete, eğitimden kültür ve sanata, Anadolunun sosyal yaşam ve değerlerine yer verilecek. Aktüel Dergisi ile birlikte 16 Bin adet basılıp tüm Türkiye’de dağıtılacak olan ek, Ayrıca katılımın en yoğun olduğu ‘’ KONYA TARIM VE HAYCANCILIK ‘’ fuarında da ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtılacak.

Kaynak: BSNODS
04.02.2013
Haber Revizyon Dergisi Ocak Sayısı Çıktı
Türkiye’nin bağımsız ve tarafsız haber dergisi Haber Revizyon’da bu ay; Röportaj – Ercüment YÜCELER: ”LIONS olarak görevimiz, insanlığa hizmet etmek.” Rafael SADİ: “İsrail’de Seçim 2013″ Sunay AKIN: “Avrupa’ya En Yakın Mezarımız” Röportaj - İstanbul Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nazır ŞENTÜRK Röportaj – Cem Vakfı Firüzköy Şubesi Başkanı: “Devleti Yönetenler Vebalde Geziyorlar.” Sefa ZENGİN; Sanatıma dokunma! M. Metin YILGÖR: “AB’nin Açılmayan Kapısı” T.İ.M. Çağın Zorunluluğu İNOVASYON… Dr. Haydar DÜMEN: “Vaginismus Nedir?” Prof. Dr. Arif Verimli: “Panik Atak” Daha fazlası Haber Revizyon Ocak sayısında.

09.01.2013
Ece Temelkuran ve Aydın Engin Uzuncorap.com'da
Ece Temelkuran herkesi şaşırtarak bir ebeveyn-çocuk sitesinde yazmaya başladı: Uzuncorap.com Kendisini, bugün yahut daha önceki bir tarihte çocuk olmuş herkese kapısı açık bir ilim irfan ve paylaşım yuvası olarak nitelendiren Uzuncorap.com yazar kadrosunu güçlendiriyor. Ece Temelkuran ilk yazısı "Bir küçücük aslancık... Daha nereye kadar!" yarın Uzuncorap.com sayfalarında. Ayrıca, Aydın Engin de pek yakında Uzuncorap.com'da yazmaya başlıyor.

12.12.2012
Haber Revizyon Dergisi Aralık Sayısı Çıktı!
Haber Revizyon Ulusal Haber Ajansı bünyesinde Türkçe ve İngilizce olarak yayımlanan Haber Revizyon dergisinin 3. Sayısı, tüm Türkiye’de satış noktalarındaki yerini aldı. Rafael Sadi, Sunay Akın, Cahit Ülkü, Prof. Dr. Arif Verimli, Dr. Haydar Dümen gibi isimlerin, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin ve Sefa Zengin’in de yazılarıyla yer aldığı Haber Revizyon'un bu ayki sayısına Dünya Grubu satış noktalarından, D&R, Remzi, Nezih, Pandora, Mephisto, İnkılap gibi önemli kitabevlerinden ulaşılabilir. Bilgi ve Abonelik için: haber@haberrevizyon.com

03.12.2012
Kanal 24 programlar servisinde yapımcı olarak görev alan Doğuş Can Çiçek görevinden ayrıldı. Yerine henüz biri atanmadı.


23.11.2012
CNN Türk’te haftaiçi ve haftasonu Güne Merhaba Programı’nın sunuculuğunu yapan Özge Uzun, kanaldan ayrıldı.


23.11.2012
Dunyaekonomi.com Yayında
Deneyimli gazeteci Tarkan Temur yönetiminde yayına başlayan dunyaekonomi.com, alışılagelmiş ekonomi haberciliğinin ötesinde bir yayın anlayışıyla internet haberciliği alanında yerini aldı. Dunyaekonomi.com ekonomi, borsa, hisse senetleri, yerli ve yabancı piyasaların yanısıra siyasetten spora gündemi takip etme imkanı sunuyor. www.dunyaekonomi.com

Kaynak: BSNODS
07.11.2012
Bilgiodası, ‘AMEC International Summit’ sponsoru oldu
BSNODS Medya İlişkileri Yönetim Platformu ile Türkiye PR endüstrisinde bir dönüşümü başlatan Bilgiodası, yurtdışı genişleme politikası çerçevesinde her ülkede iş ortaklığı modeli ile büyüme kararı aldı. Bu büyüme stratejisi gereği hedef pazarlardaki medya takip firmalarını potansiyel iş ortağı olarak belirleyen firma, medya ölçümleme ve değerleme firmalarının çatı organizasyonu AMEC’in yılda bir kez düzenlediği ‘AMEC International Summit on Measurement’ konferansına sponsor oldu.
22.05.2014
 
2014 / 23 Nisan - Gazeteler ek ve infoları listesi sisteme eklendi. Liste, gönderim için Konusuna Göre listelerden seçilebiliyor.

03.04.2014
 
Magazin, Yeme - İçme ve Moda Listesi'nin kategorisi değiştirildi. Bu listeler gönderim aşamasında Yaşam Listeleri kategorisinden seçilebilecek.

02.10.2013
 

"2013 Anneler Günü Gazeteler Ek ve Dosyaları" listesi sisteme eklenmiştir. Gönderim aşamasında “Konusuna Göre” kategorisinin altından listeyi seçebilirsiniz.
29.04.2013
 
"2013 Anneler Günü Dergiler Ek ve İnfoları", "2013 23 Nisan Gazeteler Ek ve İnfoları" ve "Evlilik Ekleri" listesi sisteme eklenmiştir. Gönderim aşamasında “Konusuna Göre” kategorisinin altından listeleri seçebilirsiniz.

02.04.2013
 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dergi ek ve dosyaları listesi sisteme eklenmiştir. Listeyi “Tüm listeler” sekmesinde “Konusuna Göre” kategorisinden seçebilirsiniz.

07.02.2013
 
2013 Sevgililer Günü Dergi Ek ve Dosyaları listesi konusuna göre kategorisine eklendi.

Kaynak: BSNODS
10.01.2013
 
2013 Yılbaşı Gazeteler Ek ve Dosyaları
2013 Yılbaşı Gazeteler ek ve dosyaları sisteme eklenmiştir. Seçiminizi konusuna göre listelerden yapabilirsiniz. Bilgi alındıkça liste güncellenecektir.
28.11.2012
 
2012 Cebit Fuarı Ek ve İnfoları
2012 Cebit Fuarı Ek ve İnfoları sisteme eklenmiştir. Seçiminizi konusuna göre listelerden yapabilirsiniz. Bilgi alındıkça liste güncellenecektir.
26.11.2012
 
2013 Yılbaşı Dergiler Ek ve Dosyaları
2013 Yılbaşı Dergiler ek ve dosyaları sisteme eklenmiştir. Seçiminizi konusuna göre listelerden yapabilirsiniz. Bilgi alındıkça liste güncellenecektir.
07.11.2012
 
Copyright © 2008-2012 bsnods.com All Rights Reserved <- aws