BSNODS yenileniyor! » Kapat
BSNODS v2.0 | Veritabanı ve İletişim Platformu


  Sektör... Basın... Biz...

Kullanıcı Adı
Şifre

Demo Hesabı 
Gazeteci Girişi 


Türkiye’nin ilk ve tek online basın veritabanı ve servis platformu BSNODS, en doğru veritabanı ve en işlevsel teknolojik altyapıyı iletişim ve halkla ilişkiler ajanslarının hizmetine sunuyor !

BSNODS İÇİN NE DEDİLER?

Tüm Referanslar

KELLER WILLIAMS İLETİŞİM AJANSINI SEÇTİ
ABD’nin en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams’ın, önümüzdeki süreçte tüm iletişim çalışmalarını Ajanda PR yürütecek.

21.04.2014
Neo Yapı’nın İletişim Ajansı Effect Halkla İlişkiler Oldu
Effect Halkla İlişkiler, inşaat sektörünün deneyimli şirketi Neo Yapı ile anlaştı. Neo Yapı, Effect Halkla İlişkiler’den kurumsal iletişim danışmalığı, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve lider iletişimi hizmetleri alacak.

18.04.2014
ON İLETİŞİM, MÜMSAD BÜNYESİNDEKİ BİTKİ VE MEYVE ÇAYLARI ÇALIŞMA GRUBU’NUN İLETİŞİM AJANSI OLDU
ON İletişim, bitki ve meyve çayları kategorisinin pazar payını büyütmeyi hedefleyen Bitki ve Meyve Çayları Çalışma Grubu’na, iletişim danışmanlığı hizmeti verecek.

15.04.2014
Akasya Acıbadem Yeni Nesil Yaşam Kompleksi'nin İletişim Ajansı Effect Halkla İlişkiler Oldu
Effect Halkla İlişkiler, Yeni Nesil Yaşam Kompleksi Akasya Acıbadem ile anlaştı. Akasya Acıbadem, Effect Halkla İlişkiler’den kurumsal iletişim danışmalığı, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve lider iletişimi hizmetleri alacak.

15.04.2014
STRATEJİ TANITIM’A DÖRT YENİ MÜŞTERİ
Lüks konaklama anlayışına farklı bir boyut getiren, dünyaca ünlü St. Regis Oteli’nin 2014 yılında İstanbul’da açılışını gerçekleştireceği St. Regis İstanbul, dünyanın en ünlü markalarını moda severle buluşturan Demsa Grup, Türkiye’nin Doğu’daki en büyük alışveriş merkezi olan Ceylan Karavil Park ve gerek yurtiçinde gerekse yurtıdışında pek çok prestijli projede imzası bulunan Birleşim Mühendislik halkla ilişkiler çalışmaları için Strateji Tanıtım’ı seçti.

02.04.2014
Caretta İletişim'e Yeni Müşteri
Dünyanın önde gelen güvenlik yazılımı firmalarından Trend Micro,Caretta İletişim ile anlaştı

Kaynak: BSNODS
27.03.2014
SİGNAL, REKTA İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI İLE ÇALIŞMAYA BAŞLADI
Unilever’in ağız bakım pazarındaki markası Signal, Gollin Harris’in Türkiye ofisi Rekta İletişim Danışmanlığı ile çalışmaya başladı. Rekta, Signal’in medya ilişkileri ve marka iletişim danışmanlığı kapsamındaki tüm halkla ilişkiler çalışmalarını yönetecek.

25.03.2014
ON İLETİŞİM, DÜNYANIN İLK VE TEK CANLI TARİH VE DİORAMA MÜZESİ HİSART’IN İLETİŞİM AJANSI OLDU
Dünyanın kaderini belirleyen tarihi dönüm noktalarının, farklı bir bakış açısıyla sergilendiği Hisart Canlı Tarih ve Diorama Müzesi, marka ve iletişim çalışmalarını ON İletişim ile yürütecek.

17.03.2014
Chobani’nin Türkiye’deki iletişimi Weber Shandwick Türkiye tarafından yürütülecek
Amerika’daki yoğurt pazarının lider markası Chobani, Türkiye’deki halkla ilişkiler ve iletişim faaliyetlerini Weber Shandwick Türkiye ile yürütecek.

13.03.2014
SADECEON.COM İLETİŞİM AJANSINI SEÇTİ
İlgi çekici mikro servisleri ve yetenekleri, potansiyel alıcılarla buluşturan sadeceon.com, iletişim çalışmaları için Aristo İletişim ile anlaştı.

11.03.2014
SEKTÖR DEVİ YİĞİT AKÜ AVANTGARDE İLE ANLAŞTI
Uluslararası marka değerlendirme şirketi Brand Finance’ın hazırladığı “Türkiye’nin en değerli markaları” listesinde 13 Milyon Dolarlık marka değeri ile ilk 100’de bulunan YİĞİT AKÜ; tüm iletişim çalışmaları için Avantgarde İletişim Danışmanlığı ile anlaştı.

11.03.2014
PR Fabrik'e İki Yeni Müşteri!
PR Fabrik İletişim Danışmanlığı portföyünü genişletmeye devam ediyor. Ajans, geçtiğimiz hafta TicToc ve İtalyan Koleji ile anlaştı.

11.03.2014
UniBusiness’ın Yeni Editörü PR Sektöründen
Zarakol İletişim Danışmanlığı'nda Medya Direktörü olarak görev yapan Arife Gamlı Doğanoğlu 10 Şubat 2014 itibariyle söktörün önde gelen aylık ulaşım ve iş dünyası dergisi UniBusiness’te göreve başladı. Uzun yıllar gazetecilik yapan Arife Gamlı Doğanoğlu 12 yıl Dünya Gazetesi’nde borsa/finans muhabiri olarak çalıştı. 2010 yılı başında Dünya Gazetesi’nden ayrılarak, Zarakol İletişim Danışmanlığı’nda Medya Direktörü olarak görev yapan, Doğanoğlu, Zarakol'da geçirdiği başarılı dört yılın ardından UniBusiness Dergisi'nde göreve başladı.

Kaynak: BSNODS
12.02.2014
Bloomberg HT TV'nin Yeni Yayın Koordinatörü Belli Oldu.
Kanalın yeniden yapılanması doğrultusunda yayın koordinatörü Cüneyt Başaran oldu.

Kaynak: BSNODS
25.04.2013
Aktüel Anadolu, 13 Mart’ta Aktüel Dergisi ile birlikte Gazete Bayilerinde
Turkuvaz Medya Dergi Grubu bünyesindeki Aktüel Dergisi’nin yeni eki “Aktüel Anadolu” Aktüel Dergisi ile birlikte 13 Mart’ta bayilerde olacak. Aktüel Anadolu Eki ilk sayısının büyük bölümünde, 2023 vizyonu çerçevesinde Türkiye’nin kalkınmasındaki lokomotif sektörlerden biri olan ‘’Tarım ve Hayvancılık ‘’ yer alacak. Anadolunun yükselen yıldızlarını tanıtacak bu özel yayında, sanayiden ticarete, eğitimden kültür ve sanata, Anadolunun sosyal yaşam ve değerlerine yer verilecek. Aktüel Dergisi ile birlikte 16 Bin adet basılıp tüm Türkiye’de dağıtılacak olan ek, Ayrıca katılımın en yoğun olduğu ‘’ KONYA TARIM VE HAYCANCILIK ‘’ fuarında da ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtılacak.

Kaynak: BSNODS
04.02.2013
Haber Revizyon Dergisi Ocak Sayısı Çıktı
Türkiye’nin bağımsız ve tarafsız haber dergisi Haber Revizyon’da bu ay; Röportaj – Ercüment YÜCELER: ”LIONS olarak görevimiz, insanlığa hizmet etmek.” Rafael SADİ: “İsrail’de Seçim 2013″ Sunay AKIN: “Avrupa’ya En Yakın Mezarımız” Röportaj - İstanbul Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nazır ŞENTÜRK Röportaj – Cem Vakfı Firüzköy Şubesi Başkanı: “Devleti Yönetenler Vebalde Geziyorlar.” Sefa ZENGİN; Sanatıma dokunma! M. Metin YILGÖR: “AB’nin Açılmayan Kapısı” T.İ.M. Çağın Zorunluluğu İNOVASYON… Dr. Haydar DÜMEN: “Vaginismus Nedir?” Prof. Dr. Arif Verimli: “Panik Atak” Daha fazlası Haber Revizyon Ocak sayısında.

09.01.2013
Ece Temelkuran ve Aydın Engin Uzuncorap.com'da
Ece Temelkuran herkesi şaşırtarak bir ebeveyn-çocuk sitesinde yazmaya başladı: Uzuncorap.com Kendisini, bugün yahut daha önceki bir tarihte çocuk olmuş herkese kapısı açık bir ilim irfan ve paylaşım yuvası olarak nitelendiren Uzuncorap.com yazar kadrosunu güçlendiriyor. Ece Temelkuran ilk yazısı "Bir küçücük aslancık... Daha nereye kadar!" yarın Uzuncorap.com sayfalarında. Ayrıca, Aydın Engin de pek yakında Uzuncorap.com'da yazmaya başlıyor.

12.12.2012
Haber Revizyon Dergisi Aralık Sayısı Çıktı!
Haber Revizyon Ulusal Haber Ajansı bünyesinde Türkçe ve İngilizce olarak yayımlanan Haber Revizyon dergisinin 3. Sayısı, tüm Türkiye’de satış noktalarındaki yerini aldı. Rafael Sadi, Sunay Akın, Cahit Ülkü, Prof. Dr. Arif Verimli, Dr. Haydar Dümen gibi isimlerin, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin ve Sefa Zengin’in de yazılarıyla yer aldığı Haber Revizyon'un bu ayki sayısına Dünya Grubu satış noktalarından, D&R, Remzi, Nezih, Pandora, Mephisto, İnkılap gibi önemli kitabevlerinden ulaşılabilir. Bilgi ve Abonelik için: haber@haberrevizyon.com

03.12.2012
Kanal 24 programlar servisinde yapımcı olarak görev alan Doğuş Can Çiçek görevinden ayrıldı. Yerine henüz biri atanmadı.


23.11.2012
CNN Türk’te haftaiçi ve haftasonu Güne Merhaba Programı’nın sunuculuğunu yapan Özge Uzun, kanaldan ayrıldı.


23.11.2012
Dunyaekonomi.com Yayında
Deneyimli gazeteci Tarkan Temur yönetiminde yayına başlayan dunyaekonomi.com, alışılagelmiş ekonomi haberciliğinin ötesinde bir yayın anlayışıyla internet haberciliği alanında yerini aldı. Dunyaekonomi.com ekonomi, borsa, hisse senetleri, yerli ve yabancı piyasaların yanısıra siyasetten spora gündemi takip etme imkanı sunuyor. www.dunyaekonomi.com

Kaynak: BSNODS
07.11.2012
Fazilet Özer AA Genel Müdürlüğü Ekonomi Editörlüğü Görevine Getirildi.
Fazilet Özer Anadolu Ajansı Ekonomi Editörlüğü görevine getirildi. Hamdi Ateş ise Ekonomi Editör Yardımcısı olarak görevine devam edecek.

Kaynak: BSNODS
02.11.2012
Ali Bayaslan AA Finans Editörlüğü Görevinden İstifa Etti
AA İstanbul Bölge Müdürlüğü Ekonomi Servisi’nde çalışan Ali Bayaslan, finans editörlüğü görevinden istifa etti. Yerine henüz bir atama yapılmadı.

Kaynak: BSNODS
02.11.2012
Hakan Albayrak Star Gazetesi’nde Yazmaya Başladı
Daha önce Yeni Şafak Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapan Hakan Albayrak, bugün itibariyle Star Gazetesi’nde yazmaya başladı.

31.10.2012
Selver Gözüaçık TRT İstanbul Haber Merkezi’nden Ayrıldı
Selver Gözüaçık, TRT İstanbul Haber Müdürlüğü görevinden ayrıldı. Yerine, Ertan Ömeroğlu atandı.

18.10.2012
T24′ün Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdüren Doğan Akın, Taraf Gazetesi’nde yazmaya başladı


18.10.2012
Habertürk Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya Görevinden Ayrıldı


18.10.2012
2014 / 23 Nisan - Gazeteler ek ve infoları listesi sisteme eklendi. Liste, gönderim için Konusuna Göre listelerden seçilebiliyor.

03.04.2014
 
Magazin, Yeme - İçme ve Moda Listesi'nin kategorisi değiştirildi. Bu listeler gönderim aşamasında Yaşam Listeleri kategorisinden seçilebilecek.

02.10.2013
 

"2013 Anneler Günü Gazeteler Ek ve Dosyaları" listesi sisteme eklenmiştir. Gönderim aşamasında “Konusuna Göre” kategorisinin altından listeyi seçebilirsiniz.
29.04.2013
 
"2013 Anneler Günü Dergiler Ek ve İnfoları", "2013 23 Nisan Gazeteler Ek ve İnfoları" ve "Evlilik Ekleri" listesi sisteme eklenmiştir. Gönderim aşamasında “Konusuna Göre” kategorisinin altından listeleri seçebilirsiniz.

02.04.2013
 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dergi ek ve dosyaları listesi sisteme eklenmiştir. Listeyi “Tüm listeler” sekmesinde “Konusuna Göre” kategorisinden seçebilirsiniz.

07.02.2013
 
2013 Sevgililer Günü Dergi Ek ve Dosyaları listesi konusuna göre kategorisine eklendi.

Kaynak: BSNODS
10.01.2013
 
2013 Yılbaşı Gazeteler Ek ve Dosyaları
2013 Yılbaşı Gazeteler ek ve dosyaları sisteme eklenmiştir. Seçiminizi konusuna göre listelerden yapabilirsiniz. Bilgi alındıkça liste güncellenecektir.
28.11.2012
 
2012 Cebit Fuarı Ek ve İnfoları
2012 Cebit Fuarı Ek ve İnfoları sisteme eklenmiştir. Seçiminizi konusuna göre listelerden yapabilirsiniz. Bilgi alındıkça liste güncellenecektir.
26.11.2012
 
2013 Yılbaşı Dergiler Ek ve Dosyaları
2013 Yılbaşı Dergiler ek ve dosyaları sisteme eklenmiştir. Seçiminizi konusuna göre listelerden yapabilirsiniz. Bilgi alındıkça liste güncellenecektir.
07.11.2012
 
2012 Tüyap Kitap Fuarı Ekleri
2012 Tüyap Kitap Fuarı Ekleri sisteme eklenmiştir. Seçiminizi konusuna göre listelerden yapabilirsiniz. Bilgi alındıkça liste güncellenecektir.
31.10.2012
 
2012 İstanbul Autoshow Ek ve İnfoları
2012 İstanbul Autoshow Ek ve İnfoları listesi sisteme eklendi. Listeyi "Konusuna Göre" kategorisi altına "2012 İstanbul Autoshow Ek ve İnfoları - 17.10.12" ismi ile bulabilirsiniz.
17.10.2012
 
2012 Kurban Bayramı Ekleri
2012 Kurban Bayramı Ekleri sisteme eklenmiştir. Seçiminizi konusuna göre listelerden yapabilirsiniz. Bilgi alındıkça liste güncellenecektir.
02.10.2012
 
"2012 Babalar Günü Gazete Ek ve İnfoları" listesi sisteme eklendi. Liste, gönderim için "Konusuna Göre" kategorisinden seçilebiliyor.

04.06.2012
 
2012 Anneler Günü - Dergi özel ek ve sayfalar listesi sisteme eklendi. Liste, gönderim için Konusuna Göre listelerden seçilebiliyor.

11.04.2012
 
2012 Gazeteler Evlilik Ekleri sisteme eklendi. Liste, gönderim için Konusuna Göre listelerden seçilebiliyor.

26.03.2012
 
Copyright © 2008-2012 bsnods.com All Rights Reserved <- www2