BSNODS yenileniyor! » Kapat
BSNODS v2.0 | Veritabanı ve İletişim Platformu


  Sektör... Basın... Biz...

Kullanıcı Adı
Şifre

Demo Hesabı 
Gazeteci Girişi 


Türkiye’nin ilk ve tek online basın veritabanı ve servis platformu BSNODS, en doğru veritabanı ve en işlevsel teknolojik altyapıyı iletişim ve halkla ilişkiler ajanslarının hizmetine sunuyor !

BSNODS İÇİN NE DEDİLER?

Tüm Referanslar

Holmes Report Top 250 Listesinde Türkiye'den İki Şirket yer aldı
Holmer Report tarafından hazırlanan halkla ilişkiler sektörü Top 250 sıralamasında Türkiye' den iki şirket yer aldı. Yıllık gelirin artışına bağlı olarak oluşan büyüme oranlarının baz alındığı en iyi 250 listesine Excel PR Ajansı 189’uncu, Bersay İletişim Danışmanlığı ise 215’inci sıradan girebilmeyi başardı. http://www.holmesre

21.05.2015
Sandoz Türkiye iletişim ajansını seçti
Eşdeğer ilaç sektöründe dünya lideri Sandoz, Türkiye iletişim faaliyetleri için iş ortağını seçti. İletişim Ofisi Halkla İlişkiler, Sandoz’a medya ilişkileri, iletişim danışmanlığı ve ürün iletişimi alanında hizmet sunacak.

15.05.2015
Develi, İletişim Ortağını Seçti
1912 yılından bu yana asırlık bir lezzet markası olan Develi Restoranları, iletişim partneri olarak Orkestra İletişim’i tercih etti. 2013 yılından beri faaliyet gösteren Orkestra İletişim’in müşteri portföyünde, Alfemo, Kids&Teens, Jokey Plastik, ünlü mimar Selim Yuhay, İkbal Gıda, Haznedar Refrakter ve TESYEV yer alıyor.

14.05.2015
Anadolu Efes Spor Külübü'nün İletişim Ajansı On İletişim oldu
ON İletişim, Anadolu Efes Spor Kulübü’ne iletişim danışmanlığı kapsamında; kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, spor iletişimi ve medya ilişkileri alanlarında hizmet verecek.

06.05.2015
Aristo İletişim artık PR Global Network üyesi
2009 yılında kurulan ve ulusal ve uluslararası birçok firmaya Kurumsal İletişim Danışmanlığı hizmeti veren Aristo İletişim yüzünü dünyaya çevirdi. Seattle’da yapılan PR Global Network toplantılarına katılan Aristo İletişim, üyeliğe kabul edilerek Kuzey Amerika’dan Afrika’ya Avrupa’dan Asya’ya dünyanın birçok yerinde hizmet verebilen PR Global Network’ün Türkiye ayağını oluşturacak.

06.05.2015
Çelik Motor İletişim Çalışmalarını On İletişim ile Birlikte Yürütecek
Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Çelik Motor, iletişim danışmanlığı hizmetini On İletişim’den alacak. On İletişim, Çelik Motor’un bünyesindeki KIA, Çelik Motor Filo, ikinciyeni.com ve Garenta markalarının iletişim faaliyetlerini yürütecek.

05.05.2015
Aston Martin Türkiye, İletişim Ajansını Seçti
Dünyanın önde gelen lüks otomobil markalarından Aston Martin, Türkiye’deki kurumsal iletişim çalışmaları doğrultusunda Optima İletişimi tercih etti. Aston Martin Türkiye ofisinin, tüm kurumsal iletişim çalışmaları ve medya ilişkileri Optima İletişim tarafından sürdürülecek.

29.04.2015
Golin ile Rekta İşbirliği Yaparak Golin İstanbul Ofisini Açtı
Türkiye’nin önde gelen iletişim danışmanlığı ajanslarından Rekta ile işbirliğini resmileştiren Golin İstanbul ofisi ile Avrupa’daki varlığını güçlendirmeye devam ediyor. Kaan Berkan Genel Müdür sıfatıyla ofisin liderliğini yapmaya devam edecek. Rekta İletişim Danışmanlığı ile son dört yıldır karşılıklı olarak çok verimli bir işbirliği yaptıklarının altını çizen Golin CEO’su Fred Cook “Bölgenin yükselen değeri olan İstanbul’da bir ofisimizin olması Golin’in çok uluslu müşterilerine sunduğu hizmetin gelişerek devam etmesi anlamına geliyor.” dedi.

28.04.2015
TEN İÇ GİYİM, İLETİŞİMEVİ DANIŞMANLIK İLE YOLUNA DEVAM EDECEK!
Yeni nesil medya iletişimi anlayışıyla hizmet veren İLETİŞİMEVİ DANIŞMANLIK, müşteri portföyüne bir büyük markayı daha dahil etti. Eğitim, sağlık, lojistik, finans ve gayrimenkul sektörlerinin öncü firmalarına hizmet veren İLETİŞİMEVİ DANIŞMANLIK, iç giyim sektörünün en önemli oyuncusu olan TEN İç Giyim A.Ş.’yi de portföyüne kattı. Yarım asrı geçmiş tecrübesi ve genişleyen ürün yelpazesi ile bir dünya markası olan TEN, bundan sonraki iletişim faaliyetlerini İletişimevi Danışmanlık ile yürütme kararı aldı.

Kaynak: BSNODS
22.04.2015
İnsan odaklı deneyim ajansı Nurun, şimdi İstanbul’da
Nurun İstanbul, Publicis Worldwide’ın dünyadaki ana dijital ajansı olan Nurun’un Türkiye operasyonu. Genel Müdür Elif Tözge liderliğinde, farklı disiplinlerden gelen 30 kişilik bir ekipten oluşan ajans, 20 Nisan’da Nurun İstanbul olarak hizmet vermeye başladı. Nurun İstanbul, Türkiye’de ‘insan odaklı deneyim’ ajansı olarak fark yaratacak ve sahip olduğu global uzmanlıkla markaların kendi alanlarında değişime öncülük etmelerini sağlayacak. Ajans, İstanbul’da ING Bank, Nestle, Anadolu Efes, Beymen Club gibi müşterilere hizmet verirken, globalde ise Apple, Coca-Cola, Heineken, L’Oreal, Nestle ve Tesla Motors gibi önemli markalara hizmet veren bir network’ün parçası olacak.

21.04.2015
DHL Freight’ın Türkiye’deki iletişim çalışmalarını Grayling yürütecek
Dünya lideri lojistik firması DHL’in Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Kuzey Afrika ve Ortadoğu’da kara ve raylı sistem taşımacılık faaliyetlerini yürüten DHL Freight, Türkiye’deki kurumsal iletişim çalışmaları için dünyanın en büyük strateji ve iletişim danışmanlığı ajanslarından Grayling’i tercih etti.

07.04.2015
Başaran Grup Guide İletişim'i Seçti
2001 yılından bu yana farklı sektörlerdeki kurumların iş ve iletişim hedeflerine yönelik iletişim danışmanlığı hizmeti veren Guide İletişim, müşteri portföyüne; turizm, inşaat, havacılık, yatçılık, finans ve gıda gibi birçok alanda faaliyet gösteren Başaran Grup’u ekledi.

01.04.2015
Hürriyet Dünyası'na Yeni Editör
Necdet Çalışkan Hürriyet Dünyası'nda Dijital Medya Editörü olarak çalışmaya başladı.

Kaynak: BSNODS
02.06.2014
UniBusiness’ın Yeni Editörü PR Sektöründen
Zarakol İletişim Danışmanlığı'nda Medya Direktörü olarak görev yapan Arife Gamlı Doğanoğlu 10 Şubat 2014 itibariyle söktörün önde gelen aylık ulaşım ve iş dünyası dergisi UniBusiness’te göreve başladı. Uzun yıllar gazetecilik yapan Arife Gamlı Doğanoğlu 12 yıl Dünya Gazetesi’nde borsa/finans muhabiri olarak çalıştı. 2010 yılı başında Dünya Gazetesi’nden ayrılarak, Zarakol İletişim Danışmanlığı’nda Medya Direktörü olarak görev yapan, Doğanoğlu, Zarakol'da geçirdiği başarılı dört yılın ardından UniBusiness Dergisi'nde göreve başladı.

Kaynak: BSNODS
12.02.2014
Bloomberg HT TV'nin Yeni Yayın Koordinatörü Belli Oldu.
Kanalın yeniden yapılanması doğrultusunda yayın koordinatörü Cüneyt Başaran oldu.

Kaynak: BSNODS
25.04.2013
Aktüel Anadolu, 13 Mart’ta Aktüel Dergisi ile birlikte Gazete Bayilerinde
Turkuvaz Medya Dergi Grubu bünyesindeki Aktüel Dergisi’nin yeni eki “Aktüel Anadolu” Aktüel Dergisi ile birlikte 13 Mart’ta bayilerde olacak. Aktüel Anadolu Eki ilk sayısının büyük bölümünde, 2023 vizyonu çerçevesinde Türkiye’nin kalkınmasındaki lokomotif sektörlerden biri olan ‘’Tarım ve Hayvancılık ‘’ yer alacak. Anadolunun yükselen yıldızlarını tanıtacak bu özel yayında, sanayiden ticarete, eğitimden kültür ve sanata, Anadolunun sosyal yaşam ve değerlerine yer verilecek. Aktüel Dergisi ile birlikte 16 Bin adet basılıp tüm Türkiye’de dağıtılacak olan ek, Ayrıca katılımın en yoğun olduğu ‘’ KONYA TARIM VE HAYCANCILIK ‘’ fuarında da ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtılacak.

Kaynak: BSNODS
04.02.2013
Haber Revizyon Dergisi Ocak Sayısı Çıktı
Türkiye’nin bağımsız ve tarafsız haber dergisi Haber Revizyon’da bu ay; Röportaj – Ercüment YÜCELER: ”LIONS olarak görevimiz, insanlığa hizmet etmek.” Rafael SADİ: “İsrail’de Seçim 2013″ Sunay AKIN: “Avrupa’ya En Yakın Mezarımız” Röportaj - İstanbul Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nazır ŞENTÜRK Röportaj – Cem Vakfı Firüzköy Şubesi Başkanı: “Devleti Yönetenler Vebalde Geziyorlar.” Sefa ZENGİN; Sanatıma dokunma! M. Metin YILGÖR: “AB’nin Açılmayan Kapısı” T.İ.M. Çağın Zorunluluğu İNOVASYON… Dr. Haydar DÜMEN: “Vaginismus Nedir?” Prof. Dr. Arif Verimli: “Panik Atak” Daha fazlası Haber Revizyon Ocak sayısında.

09.01.2013
Ece Temelkuran ve Aydın Engin Uzuncorap.com'da
Ece Temelkuran herkesi şaşırtarak bir ebeveyn-çocuk sitesinde yazmaya başladı: Uzuncorap.com Kendisini, bugün yahut daha önceki bir tarihte çocuk olmuş herkese kapısı açık bir ilim irfan ve paylaşım yuvası olarak nitelendiren Uzuncorap.com yazar kadrosunu güçlendiriyor. Ece Temelkuran ilk yazısı "Bir küçücük aslancık... Daha nereye kadar!" yarın Uzuncorap.com sayfalarında. Ayrıca, Aydın Engin de pek yakında Uzuncorap.com'da yazmaya başlıyor.

12.12.2012
Haber Revizyon Dergisi Aralık Sayısı Çıktı!
Haber Revizyon Ulusal Haber Ajansı bünyesinde Türkçe ve İngilizce olarak yayımlanan Haber Revizyon dergisinin 3. Sayısı, tüm Türkiye’de satış noktalarındaki yerini aldı. Rafael Sadi, Sunay Akın, Cahit Ülkü, Prof. Dr. Arif Verimli, Dr. Haydar Dümen gibi isimlerin, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin ve Sefa Zengin’in de yazılarıyla yer aldığı Haber Revizyon'un bu ayki sayısına Dünya Grubu satış noktalarından, D&R, Remzi, Nezih, Pandora, Mephisto, İnkılap gibi önemli kitabevlerinden ulaşılabilir. Bilgi ve Abonelik için: haber@haberrevizyon.com

03.12.2012
Kanal 24 programlar servisinde yapımcı olarak görev alan Doğuş Can Çiçek görevinden ayrıldı. Yerine henüz biri atanmadı.


23.11.2012
CNN Türk’te haftaiçi ve haftasonu Güne Merhaba Programı’nın sunuculuğunu yapan Özge Uzun, kanaldan ayrıldı.


23.11.2012
Dunyaekonomi.com Yayında
Deneyimli gazeteci Tarkan Temur yönetiminde yayına başlayan dunyaekonomi.com, alışılagelmiş ekonomi haberciliğinin ötesinde bir yayın anlayışıyla internet haberciliği alanında yerini aldı. Dunyaekonomi.com ekonomi, borsa, hisse senetleri, yerli ve yabancı piyasaların yanısıra siyasetten spora gündemi takip etme imkanı sunuyor. www.dunyaekonomi.com

Kaynak: BSNODS
07.11.2012
Bilgiodası, ‘AMEC International Summit’ sponsoru oldu
BSNODS Medya İlişkileri Yönetim Platformu ile Türkiye PR endüstrisinde bir dönüşümü başlatan Bilgiodası, yurtdışı genişleme politikası çerçevesinde her ülkede iş ortaklığı modeli ile büyüme kararı aldı. Bu büyüme stratejisi gereği hedef pazarlardaki medya takip firmalarını potansiyel iş ortağı olarak belirleyen firma, medya ölçümleme ve değerleme firmalarının çatı organizasyonu AMEC’in yılda bir kez düzenlediği ‘AMEC International Summit on Measurement’ konferansına sponsor oldu.
22.05.2014
 
2014 / 23 Nisan - Gazeteler ek ve infoları listesi sisteme eklendi. Liste, gönderim için Konusuna Göre listelerden seçilebiliyor.

03.04.2014
 
Magazin, Yeme - İçme ve Moda Listesi'nin kategorisi değiştirildi. Bu listeler gönderim aşamasında Yaşam Listeleri kategorisinden seçilebilecek.

02.10.2013
 

"2013 Anneler Günü Gazeteler Ek ve Dosyaları" listesi sisteme eklenmiştir. Gönderim aşamasında “Konusuna Göre” kategorisinin altından listeyi seçebilirsiniz.
29.04.2013
 
"2013 Anneler Günü Dergiler Ek ve İnfoları", "2013 23 Nisan Gazeteler Ek ve İnfoları" ve "Evlilik Ekleri" listesi sisteme eklenmiştir. Gönderim aşamasında “Konusuna Göre” kategorisinin altından listeleri seçebilirsiniz.

02.04.2013
 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dergi ek ve dosyaları listesi sisteme eklenmiştir. Listeyi “Tüm listeler” sekmesinde “Konusuna Göre” kategorisinden seçebilirsiniz.

07.02.2013
 
2013 Sevgililer Günü Dergi Ek ve Dosyaları listesi konusuna göre kategorisine eklendi.

Kaynak: BSNODS
10.01.2013
 
2013 Yılbaşı Gazeteler Ek ve Dosyaları
2013 Yılbaşı Gazeteler ek ve dosyaları sisteme eklenmiştir. Seçiminizi konusuna göre listelerden yapabilirsiniz. Bilgi alındıkça liste güncellenecektir.
28.11.2012
 
2012 Cebit Fuarı Ek ve İnfoları
2012 Cebit Fuarı Ek ve İnfoları sisteme eklenmiştir. Seçiminizi konusuna göre listelerden yapabilirsiniz. Bilgi alındıkça liste güncellenecektir.
26.11.2012
 
2013 Yılbaşı Dergiler Ek ve Dosyaları
2013 Yılbaşı Dergiler ek ve dosyaları sisteme eklenmiştir. Seçiminizi konusuna göre listelerden yapabilirsiniz. Bilgi alındıkça liste güncellenecektir.
07.11.2012
 
Copyright © 2008-2012 bsnods.com All Rights Reserved <- aws